Novinky 2019

PABLO BELLEZZA – kadeřnictví Olomouc

Můžete se těšit na novinky, které pro Vás společně s pár lidmi chystáme …

Budeme se zabývat vlasy a její péči …

Dostanete návody jak pracovat s vlasy ..

Navštívíme společně v Praze Americké kadeřníky a jejich práci se značkou Guy Tang…

Co je v TRENDU VE VLASECH

NOVINKA Měsíce

Připavujete své vlasy po zimě na krásné jarní a letní měsíce. Nezapomínejte chránit vlasovou pokožku a vlasy. Velice brzy budu mít na salonu sluneční řadu, která vám bude pomáhat k ochraně vlasu.

Jak si správně mýt jemné vlasy

Jak si správně mýt jemné vlasy?
Kromě dobrého šamponu taky záleží na tom, jak ho používáte. Nezapomínejte šampon a kondicionér pořádně vymýt. Tím pořádně myslíme opravdu pořádně. Tento krok nešiďte, zbytky šamponu zatěžují vlasy i vlasovou pokožku. Po umytí si vlasy vždycky vyfoukejte a nechoďte spát s mokrou hlavou.

PROČ PREVIA HAIR CARE

VĚŘÍME V DOKONALOST PŘÍRODY A V ODHODLÁNÍ K JEJÍMU ZACHOVÁNÍ S ČISTÝMI PŘÍRODNÍMI PRODUKTY

VĚŘÍME V DOKONALOST PŘÍRODY A JSME POVINNI ZAJISTIT JEJÍ OCHRANU ČISTÝMI PŘÍRODNÍMI PRODUKTY. NAŠE PŘÍPRAVKY JSOU BEZ CHEMICKÝCH POVRCHOVĚ AKTIVNÍCH LÁTKEK, KONZERVAČNÍCH LÁTEK, ROPNÝCH DERIVÁTŮ A UMĚLÝCH BARVIV.

VŠECHNY SLOŽKY JSOU ZÍSKÁVÁNY ZARUČENÝMI PRODUKČNÍMI ŘETĚZCI A JSOU ZPRACOVÁVÁNY BEZ POUŽITÍ CHEMICKÝCH LÁTEK.

CERTIFIKOVANÉ ORGANICKÉ A BIODYNAMICKÉ ÚČINNÉ LÁTKY, KTERÉ POUŽÍVÁME V NAŠICH VÝROBCÍCH SE EXTRAHUJÍ A MÍSÍ INOVATIVNÍMI TECHNOLOGICKÝMI PROCESY PATENTOVANÝMI PRO PÉČI O ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

 

moje práce

Trendy jsou vlnité vlasy

Návrat slaví kudrny, a to na všechny způsoby.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, nikdy nezapomínejte vlasy nejprve ošetřit speciálními přípravky. Tyto jsou určeny k použití před tepelnou úpravou.

Všechny přístroje pak mějte vždy nastavené maximálně na 180 °C, ideálně méně. Po natočení vln a vychladnutí naneste přípravek na jejich podporu a zpevnění.