Novinky březen 2019

PABLO BELLEZZA – kadeřnictví Olomouc

V březnu se společně zaměříme na kvalitu vlasového vlákna, jeho správnou regeneraci, postu při mytí vlasů, správného foukání a výběru produktů. Začíná nám období Jara a je potřeba vlasy připravit na větší zatížení v podobě sluníčka. Většině z vás sluníčko částečně prosvětlí vaše vlasy a chtěně nechtěně vytvoří přirozenou balayage.

Co je v TRENDU VE VLASECH

NOVINKA Měsíc Únor

Na co se můžete těšit v měsíci ÚNORU.

Na salon mi přišla nová řada přímo z Italské kolébky Milána od značky pH Laboratories, která je zaměřená na luxusní vlasy.

Její parfemace / vzhled jednotlivých řad a výsledná kvalita v nekterém složení předčílo i moje očekávání.

Více ,se tedy touto řadou budu i nadále zabývat a doporučím Vám ji i na domácí používání.

Jak si správně mýt jemné vlasy

Jak si správně mýt jemné vlasy?
Kromě dobrého šamponu taky záleží na tom, jak ho používáte. Nezapomínejte šampon a kondicionér pořádně vymýt. Tím pořádně myslíme opravdu pořádně. Tento krok nešiďte, zbytky šamponu zatěžují vlasy i vlasovou pokožku. Po umytí si vlasy vždycky vyfoukejte a nechoďte spát s mokrou hlavou.

moje práce

Trendy jsou vlnité vlasy

Návrat slaví kudrny, a to na všechny způsoby.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, nikdy nezapomínejte vlasy nejprve ošetřit speciálními přípravky. Tyto jsou určeny k použití před tepelnou úpravou.

Všechny přístroje pak mějte vždy nastavené maximálně na 180 °C, ideálně méně. Po natočení vln a vychladnutí naneste přípravek na jejich podporu a zpevnění.