Vítejte v salonu PABLO BELLEZZA HAIR CARE v Olomouci.

NOVINKOU JE SPOLUPRÁCE SE ZNAČKOU L’OREÁL PROFESSIONNEL .

L’Oréal nabízí širokou škálu produktů pro péči o vlasy, včetně šamponů, kondicionérů, stylingových přípravků a barev. Jejich sortiment zahrnuje různé řady určené pro různé typy vlasů a potřeby, a často jsou inovativní v použití technologií a složení.

 

Poradím Vám  jaké je správně umývání a foukání vlasů.  Základem kvality vašeho vlasu je správná péče a správný přístup + technika foukání. Všechno tohle se počítá pro vaše vlasy.  Níže najdete 3 videa, které Vám ukazují jak pracovat s vlasy a co je to Malibu C.  Když nebudete vědět jak na vlasy, mrkněte dolů na YouTube odkazy. Díky Terezce Vlasákové máte tu možnost podívat se na tyto krátká videa. Kadeřník Vám udělá 20 – 30% péče o vlasy a 70 – 80% je o vaší spolupráci s ním. 

1. Jak správně mýt vlasy 2. Jak správně si foukat vlasy 3. co je ve vlasech a proč Malibu C  

Malibu C je značka specializující se na přírodní a šetrné čištění vlasů. Jejich produkty jsou vhodné pro různé typy vlasů. Odstraňují nečistoty a zbytky z vlasů a pokožky hlavy. Používají výhradně přírodní a bioaktivní látky pro zdravý vzhled a lesk vlasů. Bez sulfátů, parabenů a jiných škodlivých látek jsou ideální pro citlivou pokožku a problematické vlasy.

PABLO BELLEZZA SMOKE COFFEE

Je kávou, která má nakouřenou chuť a aroma díky směsi z Kuby. Jemnost a lehkost čokolády díky směsi z Indie a oríškově nasládlou chuť vyznačovanou směsí z Brazílie. Mix těchto směsí dává dokonalost kávy s jemností kouře a konečnou decentně nahořklou chuťí.  Je namíchaná přesně podle speciálního poměru pro salon PABLO BELLEZZA v kavárně Cafedelux v Olomouci. 

TUTO KÁVU ZAKOUPÍTE POUZE U MNE V SALONUNEBO NA E-SHOPU PABLOBELLEZZAOBCHOD.CZ  

SLUŽBA REDKEN ABC 

Co je to za službu:

Redken ABC je kompletní vlasová transformace a náprava vlasových vazeb a ochrana kosmetické barvy. je pro všechny typy vlasů které jsou chemicky ošetřené (barvení, melíry, Balayage apod.) a oslabené vlasy.

Služba ABC je postavena na Kyselině citrónové , Kyselém pH a na vyrovnání její optimální hadiny na 4,5 – 5

SLUŽBA MALIBU C

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

DELIKÁTNÍ KÁVA

PABLO BELLEZZA SMOKE

Podle názvu je to káva, která rozhodně nebude kyselá, ale využívá namíchanou recepturu z různých druhů kávy z všemožných koutů světa. Jemnost a lehkost čokolády, díky kávě z Indie, Oříškovou nasládlou chuť díky kávě z Brazílie a zajisté nakouřené aroma chuti podpořenou kávou z Kuby. 

ZAVOLAT