Previous
Next

Vítejte v salonu PABLO BELLEZZA HAIR CARE v Olomouci.

Poradíme Vám  jaké je správně umývání a foukání vlasů.  Základem kvality vašeho vlasu je správná péče a správný přístup + technika foukání. Všechno tohle se počítá pro vaše vlasy.  Níže najdete 3 videa, které Vám ukazují jak pracovat s vlasy a co je to Malibu C.  Když nebudete vědět jak na vlasy, mrkněte dolů na YouTube odkazy. Díky Terezce Vlasákové máte tu možnost podívat se na tyto krátká videa. Kadeřník Vám udělá 20 – 30% péče o vlasy a 70 – 80% je o vaší spolupráci s ním. 

1. Jak správně mýt vlasy 2. Jak správně si foukat vlasy 3. co je ve vlasech a proč Malibu C  

SLUŽBA REDKEN ABC 

Co je to za službu:

Redken ABC je kompletní vlasová transformace a náprava vlasových vazeb a ochrana kosmetické barvy. je pro všechny typy vlasů které jsou chemicky ošetřené (barvení, melíry, Balayage apod.) a oslabené vlasy.

Služba ABC je postavena na Kyselině citrónové , Kyselém pH a na vyrovnání její optimální hadiny na 4,5 – 5

SLUŽBA MALIBU C

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

DELIKÁTNÍ KÁVA

PABLO BELLEZZA SMOKE

Podle názvu je to káva, která rozhodně nebude kyselá, ale využívá namíchanou recepturu z různých druhů kávy z všemožných koutů světa. Jemnost a lehkost čokolády, díky kávě z Indie, Oříškovou nasládlou chuť díky kávě z Brazílie a zajisté nakouřené aroma chuti podpořenou kávou z Kuby. 

ZAVOLAT