CENÍK VLASOVÝCH SLUŽEB A PÉČE

Foukání vlasů                 500,- 

Střih + foukání + maska  950,-        

Barvení vlasů + foukaná 1.600,-

Barva  (odrost) + střih     1.850,-

Barva celé vlasy              1.900,- 

Barvení vlasů celé + střih 2.250,-

Melírování vlasů       3.000,-

Melírování různé techniky 850,-/hod

Balayage Free Hand 750 – 850,-/hod

Airtouch/foilyage apod. 750 – 850,-/hod

Airtouch Full Head apod. 850,-/hod

Vlasová kúra REDKEN ABC 850,-

OLAPLEX kůra                      890,-

MALIBU C čištění + střih   1.700,-

MALIBU C čištění              1.100,-

 

Střih

Konzultace s klientem a vytvoření střihu přesně na míru pro klienta. Součástí střihu je konzultace, umytí vlasů , ošetření pomocí masky, střih, foukání vlasů, závěrečný styling a eventuálně vlnění. Střih trvá většinou 60 – 90 minut

Barvení vlasů

Konzultace s klientem a vytvoření barvy na společné konzultaci, barvy mohou být studené či teplé nebo různé kombinace barev, které budou vystihovat klienta a jeho okolní faktory. Po barvení následuje mytí , regenerace vlasů, foukání astřih, nebo jen foukání a konečný styling se závěrečným vlněním vlasu po dohodě s klientem. celý proces barvení a střihu je 120 – 150 minut.

Technika Balayage

Název této barvicí techniky pochází z francouzského slova „balayer“ neboli „zametat“. Při balayage totiž vlasy obrazně řečeno zametáte štětcem. Barva se přitom aplikuje od ruky, nemá ostré hranice. Kadeřník se pak rozhodne podle Vašich vlasů, které pramínky nabarví a které ne. To Vám zaručí jedinečný a velmi přirozený barevný výsledek. Intenzita barvy bude v každém pramínku jiná. Technika balayage je vhodná pro blond, zrzavé i hnědé vlasy. Barva se navíc nenanáší ke kořínkům, takže není třeba ji tak často obnovovat. Tato technika je ideální pro ty, kdo mají rádi nekomplikovaný, přirozený styl.

ZAVOLAT