novinky

[vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_text_separator title=“Novinky 2020 / 21″ color=“green“][vc_column_text]PABLO BELLEZZA – kadeřnictví Olomouc

NOVINKA  – ošetřující kúra

REDKEN CHEMISTRY

Pravidelně si žehlíte nebo fénujete vlasy? Jsou zničené, zplihlé a bez objemu? Ošetření Redken Chemistry nabízí intenzivní léčbu pro vaše vlasy. Profesionální vlasová kosmetika jim navrací lesk, sílu, obnovuje přirozené pH vlasu a zaceluje vlasovou kutikulu.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Co je v TRENDU VE VLASECH“ color=“green“][masterslider_pb id=“3″][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_text_separator title=“NOVINKA Měsíce“ color=“purple“][vc_column_text]Pablo bellezza smoke coffee

Je uz podle názvu kávou, která má nakouřenou chut a aroma  diky kubanské káve. Jemnost a lehkost čokolády díky namíchané kavy z Indie a oríškově nasládlou chut vyznačovanou kávou z Brazilie. Nečekejte tedy kyselou kávu, která je dnešním trendem, ale originalitu kávy, která je namíchaná přesně podle receptury pro salon PABLO BELLEZZA v kavárně Cafedelux v Olomouci.

.. VYchutnej si tento šálek, a poznej v něm to kouzlo dálek.[/vc_column_text][vc_column_text]Připravujte své vlasy po létě na podzim. Dopřejte jim tu správnou péči a nechejte si poradit od profesionálů.  Nezapomínejte chránit vlasovou pokožku a vlasy. V průběhu měsíce září se můžete těšit na novou vlasovou kosmetiku, která přijde přímo z USA.[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Jak si správně mýt jemné vlasy“ color=“vista_blue“][vc_column_text]Jak si správně mýt jemné vlasy?
Kromě dobrého šamponu taky záleží na tom, jak ho používáte. Nezapomínejte šampon a kondicionér pořádně vymýt. Tím pořádně myslíme opravdu pořádně. Tento krok nešiďte, zbytky šamponu zatěžují vlasy i vlasovou pokožku. Po umytí si vlasy vždycky vyfoukejte a nechoďte spát s mokrou hlavou.[/vc_column_text][vc_column_text]Veškeré produkty, které používám na salonu nyní naleznete také na novém e-shopu, kde budu pravidelně přidávat nové produkty a věci pro profesionální kosmetiku. sledujte pravidelně instagram a facebook, kde naleznete spoustu novinek a informací jak správně pečovat o svoje vlasy.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_text_separator title=“moje práce“ color=“vista_blue“][vc_images_carousel images=“2565,2421,2599,2730,2729,2727,2724,2725,2723,2721″ img_size=“200×300″ speed=“1000″ autoplay=“yes“ wrap=“yes“][vc_text_separator title=“Trendy jsou vlnité vlasy“ color=“green“][vc_column_text]Návrat slaví kudrny, a to na všechny způsoby.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, nikdy nezapomínejte vlasy nejprve ošetřit speciálními přípravky. Tyto jsou určeny k použití před tepelnou úpravou.

Všechny přístroje pak mějte vždy nastavené maximálně na 180 °C, ideálně méně. Po natočení vln a vychladnutí naneste přípravek na jejich podporu a zpevnění.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ZAVOLAT