Sebastian Professional             

Sebastian Professional je označována za jednu z nejpoužívanějších vlasových kosmetik všech Hollywoodských hvězd. Její vznik se datuje kolem roku 1970, kdy Spojenými státy americkými proudil svěží a nekonvenční vkus, jehož výsledkem byla poptávka po produktech typu Sebastian Professional. Extravagantní účesy, divoký životní styl a důraz kladený na kreativitu a nebojácný styling. Právě to byl prvotní předpoklad pro stále se rozvíjející značku Sebastian Professional, která již zachvátila kadeřnické salóny po celém světě. Tento nečekaný boom byl způsoben především produkcí výtečných a dokonalých výrobků, které naplnily přání každého zákazníka.


REDKEN ABC SYSTÉM OŠETŘENÍ

Je ošetření, kdy se do vlasů doplňuje hydratace nebo keratin. Tyto dvě složky je potřeba doplňovat do vlasů pro jejich pevnost a kvalitu. Redken přichází s revoluční novinkou a vy se můžete momentálně objednat na tuto speciální kúru.

Malibu C je řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy!
Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

PABLO BELLEZZA SMOKE COFFEE   

Je už podle názvu kávou, která má nakouřenou chuť a aroma díky kubánské kávě. Jemnost a lehkost čokolády díky namíchané kávy z Indie a oříškově nasládlou chuť vyznačovanou kávou z Brazílie. Nečekejte tedy kyselou kávu, která je dnešním trendem, ale originalitu kávy, která je namíchaná přesně podle receptury pro salon PABLO BELLEZZA v kavárně Cafedelux v Olomouci.
Vychutnej si tento šálek, a poznej v něm to kouzlo dálek.

ZAVOLAT